A New Deal Finance Zrt. budapesti irodájába keres munkatársat, aki:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik (érettségi, pénzügyi végzettség előny),
  • írásban és szóban kiváló fogalmazási készséggel rendelkezik,
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalatot (ügyfélszolgálat/követeléskezelés),
  • Excel, Word felhasználószintű ismeretével rendelkezik,
  • önálló feladatmegoldó képességgel bír, de csapatban is megtalálja a helyét,
  • munkavégzése során pontos, precíz.

A betöltendő munkakör röviden:

  • követelésérvényesítéssel és hitelszerződésekkel kapcsolatos határidők nyilvántartása, követése, betartása
  • követelések dokumentumainak iktatása, rendszerezése
  • fedezetek be- és átjegyzésének koordinálása
  • ügyfél kommunikáció kapcsolattartás partnerekkel
  • nyilvántartások vezetése, folyamatos nyomonkövetése
  • monitoring és adatszolgáltatás támogatása

Amit mi ajánlunk:

  • kiváló szakmai fejlődési lehetőséget egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként,
  • versenyképes fix alapfizetéssel, bejelentett főállású munkaviszonyt,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • modern, dinamikus, központi elhelyezkedésű budapesti munkahelyet és kellemes környezetet,
  • a cég organikus fejlődésében való részvételt

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését a Jelentkezem az álláshirdetésre gomb megnyomását követő űrlap kitöltésével és önéletrajzának csatolásával jelentkezhet.