A New Deal Finance Zrt. és kapcsolt vállalatainak pénzügyi folyamatainak kialakítása érdekében back-office vezetőt keres.

Főbb feladatok, kihívások:

  • leányvállalatokra is kiterjedő shared service center jellegű működési modell kialakítása, üzemeltetése
  • számlázás, teljesítési igazolások kezelése
  • kapcsolattartás könyvvizsgálóval, bérszámfejtőkkel és könyvelő irodával
  • likviditás és cash-flow menedzsmentrendszer kialakítása
  • kontrolling és vezetői információs rendszer kialakítása, üzemeltetése
  • havi főkönyvek ellenőrzése, egyeztetése
  • kimutatások elkészítése
  • árazás és költségek monitorozása
  • pénzügyi szabályzatok karbantartása, betartása és betartatása
  • felettes vezető által kijelölt további feladatok elvégzése

Neked való az állás, ha:

  • ha pénzügyi, kontrolling területen minimum öt év tapasztalattal rendelkezel,
  • nyitott személyiség vagy, aki szeret tanulni és új ismereteket szerezni,
  • ha megbízható vagy és a maximális precizitás jellemez,
  • komplexen és előre gondolkodsz, kiváló probléma megoldó képességgel bírsz,
  • ha ugyanúgy tudsz egyedül, mint csapatban dolgozni és
  • ha szereted a pörgést, de a nyugodtabb időszakban is megtalálod a feladatot.

Elvárások:

  • büntetlen előélet
  • felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség,
  • számviteli kérdések naprakész ismerete a mindennapi gyakorlatban,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete, kiemelt figyelemmel az Excelre.

Amit mi ajánlunk:

  • kiváló szakmai fejlődési lehetőséget egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként,
  • versenyképes fix alapfizetéssel, bejelentett főállású munkaviszonyt,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • modern, dinamikus, központi elhelyezkedésű budapesti munkahelyet és kellemes környezetet,
  • a cég organikus fejlődésében való részvételt

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését a Jelentkezem az álláshirdetésre gomb megnyomását követő űrlap kitöltésével és önéletrajzának csatolásával jelentkezhet.